Artim godalga TriStar111 Estonia sacensībās, visi finišē zem 4h

Svētdien, 7.augustā, Igaunijas pilsētā Puhajarvē notika TriStar111 Estonia triatlona sacensības, kurās piedalījās pieci Ironman.lv komandas pārstāvji. Labākais no Ironman.lv bija Artis Kalveits, kurš izcīnīja 17.vietu sacensību kopvērtējumā un 1.vietu M25 vecuma grupā.

Pārējiem Ironman.lv sportistiem izdevās ievērojami uzlabot savus pērnā gada rezultātus un finišēt ātrāk kā četrās stundās, taču jāņem vērā ka pērn sacensības notika +36C svelmē. Kopumā sacensībās startēja 22 Latvijas sportisti, no kuriem sešiem izdevās izcīnīt godalgas vecuma grupās.

Ātrākais no Latviešiem TriStar111 Estonia sacensībās bija Markes Birkentāls (Raimaks), kurš distanci pieveica 3 stundās 36 minūtēs un 34 sekundēs, ierindojās 16.vietā kopvērtējumā un bija labākais M40 vecuma grupā. Dažas sekundes atpaliekot no Mareka, 17.vietā finišēja Artis (Ironman.lv). Bet trešais labākais rezultāts no Latvijas sportistiem Puhajarvē Anatolijam Levšam (DTC Jaunība), kurš kopvērtējumā ierindojās 31.vietā un bija labākais M50 grupā.

Godalgas arī īsajā triatlona distancē

Šogad TriStar Estonia sacensības notika trīs distancēs. Bērni varēja sacensties 11,1 km distancē, bet jauns formāts bija 33,3 kilometru īsā distance, kurā Latviju pārstāvēja 4 sportisti un tika izcīnītas divas godalgas.

Gints Skroderis 33,3 km distancē kopvērtējumā izcīnīja 7.vietu (1.v. M21 grupā), Kārlis Robežs kopvērtējumā izcīnīja 30.vietu (10.v. M14 grupā), Gunārs Kalveits kopvērtējumā ierindojās 94.vietā un izcīnīja 2.vietu M51 grupā, bet Kristīne Kalveite kopvērtējumā ierindojās 109.vietā izcīnot 8.v. N21 grupā.

Pavisam visās sacensību distancēs TriStar Estonia startēja vairāk kā 660 sportisti. Garākajā 111 kilometru triatlona distancē kopumā devās vairāk kā 370 sportisti un finišu sasniedza 365.