Duatlons Daugavpilī

Triatlona sezona Latvijā tuvojas noslēgumam. Kā nu ne, ja gājputni silto laiku aizved prom..?! Klāt ir rudens un ūdens upēs un ezeros kļūst vēsāks, līdz ar to peldēšanu aizstāj skriešana.  Aizvadītajā nedēļas nogalē, 27.septembrī, Daugavpilī norisinājās Latvijas Čempionāts / Latvijas Kauss Duatlonā, kur piedalījās arī divi mūsu sportisti – Igors Gucanovičs un Raimonds Vasiļjevs.

Garākajā no distancēm (5km + 20km + 2,5km) Irogs kopvērtējumā, ar rezultātu 1:01:21, izcīnīja 4.vietu (3.vietu Latvijas ieskaitē), bet Raimonds, ar rezultātu 1:06:32, palika 9.vietā kopvērtējumā (7.vieta Latvijas ieskaitē). ar šiem rezultātiem, abi vīri savās vecuma grupās izcīnīja pirmās vietas.

No kreisās: Raimonds Vasiļjevs, Māris Babris un Igors Gucanovičs.

Dažus gadus atpakaļ, Igors duatlonā nepiedalījās, jo peldēšana bija viņa stiprā puse: “Tagad es saprotu, ka esmu gatavs skriet, lai Latvijas Čempionātā būtu 3.vieta!” saka Igors. Sacensības bija lieliski noorganizētas, par ko liels paldies organizatoriem DTC “Jaunība”. Neskatoties uz to, ka rudens ir klāt, arī laikapstākļi bija lieliski!

Valmieras baseina triatlonā, kas norisināsies 3.oktobrī, peldēšana ‘pārvāksies’ baseinā. Šīs būs arī Latvijas triatlona noslēdzošās sacensības 2015.gadā, pēc kurām vakarā ir paredzēta arī sezonas noslēguma ballīte. Paskatīsimies, kā triatlonisti prot griezt valsi!