Gints 13h 49m 41s pieviec izaicinošo Norseman triatlonu Norvēģijā

Ironman.lv triatlonists Gints Ērmanis svētdien, 5.augustā, pievieca savu otro ironman distanci izaicinošajā Norseman triatlonā. Gints sasniedza finišu pēc 13 stundām 49 minūtēm un 41 sekundes, ierindojoties 85.vietā.

Kā Gints atzina sarunā ar treneri Romānu Melderi – ūdens esot bijis ledaini auksts, lietus un kalni bijuši izaicinājums visā distances garumā, tācu finišs sasniegts un laimes sajūta neaprakstāma.

Kopumā 2012.gada Norseman divās sacensību dienās startēja vairāk kā 450 sportisti no 37 valstīm. Pirmajā sacensību dienā, 4.augustā, par uzvarētāju vīrišu konkurencē kļuva Arnaud Epp, kurš pievieca distanci – 11:37:05, bet sieviešu konkurencē ar jaunu trases rekordu uzvarēja Julia Nikolopoulos, kura finišēja pēc 13:00:40.

Trases rekordi tika atkārtoti laboti svētdienas sacensībās, kurās viriešu konkurencē uzvarēja Henrik Oftedal – 10.23.24, bet jaunu sieviešu trases rekordu uzstādīja uzvarētāja Annett Finger – 12:17:30.

Lai arī laika apstākļi kopumā bija labi, peldēšana notika stindzinošā +13,5C grādu ūdenī. Sestdienas sacensībās dalibniekiem velo posmā bija pavējš un skaidras debesis, savukārt svētdien pārmaiņus lijis vieglāks un intensīvāks lietus.

Pēc Ginta atgriešanās Latvijā piedāvāsim apraskstu un īsu video par piedzīvoto Norseman sacensībās.