Igoram godalga triatlona sprintā Ventspilī

Svētdien Ventspilī norisinājās Latvijas Čempionāts triatlona sprinta distancē. Ironman.lv sacensībās pārstāvēja trīs sportisti un visapmierinātākais ar sniegumu bija Igors, kurš ieņēma trešo vietu VE2 vecuma grupā, izcīnot pirmo godalgu šosezon.

Sacensību kopvērtējumā Igors ieņēma 13.vietu un distanci veica ar kopējo laiku 1:04:05. Igors bija viens no ātrākajiem peldētājiem Venspilī un 750m distanci veica ar laiku 0:11:19.

Nedaudz ātrāk triatlona sprinta distanci pieveica Mārcis, viņa laiks finišā 1:03:15. Mārcis bija viens no 4 ātrākajiem riteņbraucējiem Ventspilī un 20km distanci veica 0:30:49. Startējot sīvā VE1 grupas konkurencē, Mārcim 8.vieta grupā un 11.vieta sacensību kopvērtējumā.

Trešais Ironman.lv pārstāvis, Jānis, kopvērtējumā ierindojās 29.vietā, bet VE2 grupā ieņēma 10.vietu un distanci veica ar kopējo laiku 1:09:14.

Mārcis pēc sacensībām atzina, ka par augstāku vietu cīnīties liedzis vājais rezultāts peldēšanā un atzinīgi novērtēja Baltkrievijas sportistu rezultātus. Viņš norādīja, ka no latvijas sportistiem baltkrieviem pienācīgu konkurenci spējis izrādīt vien Andrejs Dmitrijevs, kurš kopvērtējumā izcīnīja 2.vietu un distanci veica 0:59:39.

Tāpat Mārcis minēja, ka neskatoties uz liegumu riteņbraukšanā braukt grupā, daudzi sacensību dalībnieki neesot ievērojuši šo noteikumu un izmantojuši priekšā braucošā sportista aizvēju.

Apskatot sacensību rezultātus jāatzīst, ka teicamu sniegumu demonstrē bijušais Latvijas čempions vieglatlētikā un Latvijas rekordists 3000 metru skrējienā Mārtiņš Alksnis no Salaspils Zīriņi komandas. Mārtiņš Ventspilī uzrādīja labāko laiku riteņbraukšanā, veicot 20km 0:30:36 un bija ceturtais ātrākais skrējējs, pieveicot 5km distanci 0:16:59.

Ar Latijas čempionāta rezultātiem triatlona sprintā var iepazīties Latvijas Triatlona federācijas mājaslapā.