Rinaldam un Romānam godalgas TriStar111 Germany; visi finišē zem 4h

Svētdien, 29.maijā, pēc divu nedēļu treniņnometnes Ironman.lv triatlonisti startēja TriStar111 Germany sacensībās Vācijā, kur izcīnīja divas godalgas vecuma grupās un kopumā aizvadīja veiksmīgas sacensības 1-100-10km triatlona distancē.

Rinalds Sluckis izcīnīja 11.vietu kopvērtējumā un 2.vietu M30 vecuma grupā, bet Ironman.lv treneris Romāns Melderis kopvērtējumā ierindojās 18.vietā un izcīnīja 1.vietu M35 vecuma grupā.

Pavisam labāko simtniekā izdevās finišēt pieciem Latvijas triatlonistiem. Jāatzīmē, ka pilnīgi visiem latviešiem izdevās pieveikt 111 kilometru distanci ātrāk kā četrās stundās.

No Ironman.lv pārstāvjiem 35.vietu kopvērtējumā un 5.vietu M35 vecuma grupā izcīnīja Mārcis Pētersons, bet 95.vieta kopvērtējumā un 15.vieta M35 grupā Gintam Ērmanim. Igors Gucanovičs ierindojās 106.vietā kopvērtējumā un 18.vietā M35 grupā, bet Jānim Paukšēnam 170 rezultāts un 28.vieta M40 grupā.

Vēl viens Latvietis, Salaspils Zīriņi komandas pārstāvis, Mārtiņš Alksnis ierindojās 67.vietā un kopvērtējumā un izcīnīja 10.vietu M35 vecuma grupā.

TriStar111 kā pārbaude

Ironman.lv triatlona komanda pirms sacensībām Vācijā aizvadīja divu nedēļu treniņnometni, kuras laikā galvenokārt izkopa ātruma īpašības visās triatlona disciplīnās. Pirms nometnes komandai bija izdevies apjomīgi pastrādāt velo treniņos un nometnē bija laiks ātruma darbiem.

Stars TriStar111 Germany sacensībās bija kā pārbaudes sacensības pēc nometnes un pēc mājupceļa un dažu dienu atpūtas Ironman.lv triatlonisti turpinās treniņus un gatavosies 2011.gada sezonas nozīmīgākajiem startiem.
Galvenie starti 10.jūlijā

10.jūlijā. Ironman Switzerland (3,8-180-42,2) sacensībās Šveicē startēs Rinalds un Mārcis, Challenge Roth (3,8-180-42,2) sacensībās Vācijā startēs Romāns, Māris un Jānis, bet Valgas triatlonā (1,9-90-21,1) Igaunijā startēs Artis, Gatis un Raivis.

10.jūlijā notiks arī Latvijas lielākās triatlona sacensības – Vaidavas triatlons, kur Ironman.lv komandu, visticamāk, pārstāvēs Igors.