Romānam 2.vieta, Igoram 14.vieta Triathlon Sierakow sacensībās Polijā

Svētdien, 20.maijā, Igros un Romāns startēja half ironman sacensībās Triathlon Sierakow Polijā. Romāns izcīnīja distanci pieveica 4h 10m 20s un izcīnīja 2.vietu kopvērtējumā, bet Igors ierindojās 14.vietā finišēja pēc 4h 36m 29s.

Zemās ūdens temperatūras dēļ peldēšana notika tikai vienā aplī, tādēļ sportisti peldēja tikai nepilnus 1000 metrus. Kā pēc finiša pastāstīja Romāns, orgaizatori apsvēruši iespēju atcelt peldēšanas posmu vispār.

Pēc peldes ļoti aukstā ūdenī (+13C), velo posmā kļuvis ļoti karsts un vietām trasē pūtis ļoti stiprs vējš. Romānam izdevās uzrādīt labāko laiku ritēņbraukšanā un dodoties pusmaratona distancē viņš bija līderis, taču problēmas sagādāja krampji, kas sākās jau velo segmentā, tādēļ skriešanas distancē tika zaudēta uzvara.

Romāna komentārus un reakcijas par startu iespējams lasīt arī viņa Twitter lapā – https://twitter.com/#!/romansmelderis.

Triathlon Sierakow rezultāti: (1km peldēšana – 90 km riteņbraukšana – 21,1 km skriešana)

1. Tomazs Gagola (IRL) – 4:08:55 (0:13:59 – 2:24:05 – 1:29:36)
2. Romāns Melderis (LAT) – 4:10:20 (0:13:53 – 2:20:10 – 1:34:17)
3. Marcin Koniecny (POL) – 4:12:51 (0:16:15 – 2:28:07 – 1:26:21)

14. Igors Gucanovičs (LAT) – 4:36:29 (0:15:15 – 2:34:22 – 1:44:25)