Triathlon Sierakow 2014 rezultāti

Ironman.lv triatlonisti sestdien veiksmīgi startēja pusē no Ironman triatlona distances, Triatlons Sierakow sacensībās Polijā, kas zināma kā grūta distance ar savu smago krosa skriešanas posmu un pavasara vēju plosīto riteņbraukšanu. Rezultāti runā paši par sevi.

Labākais no Ironman.lv triatlonistiem bija Igors Gucanoviščs, kurš ierindojās 7.vietā grupā un izcīnīja 31. vietu kopvērtējumā ar rezultātu 4:39:00. Sandis Kleins finišēja 8.vietā grupā un 32. vietā kopvērtējumā ar tādu pašu laiku. Artis Kalveits kopvērtējumā izcīnīja 41.vietu un pieveica distanci 4:44:25.

E4BA3420-F020-4FE7-BF50-F78E5DD53F1C

Dienu pirms sacensībām Polijā bija mākoņains un pat lija un krita krusa. Savukārt, sacensību dienā spīdēja saule un lūta spēcīgs pavasara vējš. Peldēšanā ūdens temperetūra bija +17C, velo segmentā pūta pamatīgs vējš un četros velo apļos bija jāpieveic vairāki nelieli, bet intensīvi kāpumi. Skriešana Sierakovā ir smaga – saknes, smiltis, mainīgs segums un vairāk izaicinošii kāpumi.

10257487_693804954032715_8652425465298516248_o

Dzintars Kalniņš distanci pieveica 5:06:53, ar laiku 5:16:50 savu pirmo pusīti pieveica Aleksandrs Lobanovskis un Sergej Stoļarovs finišēja ar laiku 5:56:20. Treneris pirms sacensībām bija devis uzstādījumu izgriest pec iespējas labāku velo posmu un tā bija kļūda, jo skriešana pa mežu atņēma daudz spēku. Taču Polijas starts bija visiem bija kā tests pirms svārīgākām sacensībām, tāpēc izdarām secinājumus un ejam tālāk.

10347253_635539709861468_1956840737306326507_n

Labs sniegums arī Latvijas labākajam triatlonama statistikas apkopotājam Denisam Gorbam, kurš pieveica vienu no savām labākajām pusītēm (5:07:12), izcīnot 118. vietu kopvērtējumā.