11986372_1491889724466706_3767604906309346631_n (1)

Māris Babris 40-tajā kilometrā.

Šodien, 12.septembrī, Māris Babris, kopā ar vēl 6 citiem Latvijas ultramaratonistiem pārstāvēja mūsu valsti Pasaules čempionātā Ultramaratonā, 100km skriešanas distancē, kas norisinājās Nīderlandes pilsētā Winschoten.

Māris 100 km distanci pieveica 7h 29min 34s un kopvērtējumā ierindojās 57.vietā, uzrādot labāko laiku no Latvijas sportistiem. Kā nākamais no latviešiem, 63.vietā finišēja Edgars Simanovičs. Guna Amoliņa ierindojās 218.vietā, Dace Veipa – 233. vietā un Inga Ziediņa – 268.vietā. Vēl divi sportisti – Andris Dudelis un debitants 100km distancē Raivis Zaķis – nefinišēja.

Godalgotajā trijniekā M40 vecuma grupas pārstāvji: zviedrs Jonas Buud (6:22:44), spānis Asier Cuevas (6:35:39) un itālis Giorgio Calcaterra (6:36:49).

Neoficiālie rezultāti.

One thought on “Triatlonists Māris Babris Pasaules čempionātā Ultramaratonā, 100km distancē ierindojas 57.vietā

1. Līdz Prokopčuka rezultàtam tàlu bet rezultàts Fantastiks !!!!Apsveicu no sirds ! Śī sezona Mums bija Loti iespaidīga kaut tà aî vèl nav galà jo startèsim Horvàtija ,Turcijà un Majami pludmalès:)