Abu Dabi triatlonā jau 61 PRO sportists

Dalībai Abu Dabi starptautiskajā triatlonā, kas notiks 12.martā, pieteikušies jau 61 PRO kategorijas sportisti. Šonedēļ par dalību sacensībās paziņoja divi Commerzbank komandas pārstāvji – Marino Vanhonakers (Marino Vanhoenacker) un Timo Brahts (Timo Bracht).

Titulēto profesionāļu skaits, kas 12.martā startēs Abu Dabi triatlonā, ar katru dienu pieaug un tas padara šīs sacensības par vienām no interesantākajām 2011.gada sezonas sākumā. Ironman.lv triatlona komandu Abu Dabi pārstāvēs Romāns Melderis un Māris Babris.

Janvāra beigās dalību Abu Dabi triatlonā apstiprināja arī četru aizvadīto gadu Pasaules Ironman čempioni, austrālieši, Kriss Makormaks (Chris McCormac, Macca) un Kreigs Aleksandrs (Craig Alexander, Crowie). Makormaks uzvarēja Ironman PČ 2010. un 2007.gadā, bet Aleksandrs 2008. un 2009.gadā.

Iepriekš jau rakstījām, ka dalībai Abu Dabi pieteikušies vairāki augsta līmeņa profesionāļi – Rasmus Henning, Faris Al Sultan, Luke McKenzie, Dirk Borkel un citi. Tāpāt savus titulus Abu Dabi gatavi aizstāvēt arī 2010.gada čempioni spānis Eneko LIanos un lielbritānijas sportiste Džūlija Dibens (Julie Dibens).

Kopumā dalībai Abu Dabi triatlonā jau pieteikušies 24 pasaules čempiona titulu ieguvēji, vairāk kā 50 Ironman sacensību un 100 nacionālo čempionātu uzvarētāji.

Vairāk informācijas par Abu Dabi triatlonu sacensību mājaslapā.

Savukārt Ironman.lv triatlona komandu Abu Dabi triatlonā 3 – 200 – 20 km distancē pārstāvēs Romāns Melderis un Māris Babris. Šobrīd Romāns un Māris aizvada intensīvu treniņu ciklu un kopš janvāra sākuma sākuši āra velo treniņus.

5 nedēļas pirms starta Abu Dabi Romāns treņiņos ir aizvadījis jau vairāk kā 300 stundas.

Romāns iepriekš norādīja, ka sacensības gada sākumā ir laba pārbaude fiziskajai sagatavotībai, kas ļauj atklāt treniņu procesā pieļautās kļūdas un labot tās pirms svarīgākajiem sezonas startiem.