Agrais treniņš 5:58

Treniņu sākām ar ātru ~ 700m peldi ļoti siltajā Batezerā. Treniņā piedalījās Mārcis, Ginča, Māris, Romāns, Jānis, Rinalds un Igors (kurš gan nepeldēja, jo tā pat jau ir labākais no mums visiem ūdenī :)).

Pēc peldes ieturējām vieglas triatlētu brokastis – auzu pārslu muesli, putra, kafija, pa želejai un vitamīnam, un kāpām uz velo. 130 km, braucām grupā aiz auto, ik pa 10 km vienu no braucējiem “aizdzenot” auto priekšā  “pastrādāt”.  Katrs grieza, kā varēja un tajā brīdī gribēja. Braucām gan 47kmh, gan 35kmh, taču beigās 130km ar pieklājīgu pretvēju turpceļā un patīkamu pavēju mugurā, braucot atpakaļ, bija pietiekams apjoms, jo papildus visam treneris vēl bija paredzējis arī skriešanu :).

Skriešanā apjoms katram bija atšķirīgs, atkarībā no iepriekšējās dienas treniņiem un nākošās dienas sacensību plāniem. Rinalds nobizoja 2km un brauca mājās (ļoti patīkami būt mājās sestdienas rītā jau 10:30 ar labi padarīta darba sajūtu treniņā. Parasti šādās dienās mājās sanāk pārrasties tikai ap 14 – 15…). Pārējie skrēja 5km un 10km, kas pieklājīgajā karstumā nebija nemaz tik viegli. Jāsaka, ka ir jāizmanto karstie laika apstākļi, un jātrenē tajos braukšanas un skriešanas kombinācijas, jo lielākā daļa Eiropā notiekošo Ironman sacensību “iekrīt” tieši šādā svelmē – saulains, ap +27C, trūkst gaisa. Trenējoties visu laiku Latvijā +19C, šādās sacensībās ātri vien var saķert vieglu komu un ar grūtībām sanāk iet uz priekšu.

Komanda ar sestdienas agro rīta treniņu bija ļoti apmierināta. Jāsaka, ka miegs vakarā nāca ļoti ātri – piemēram, Rinalds aizmiga jau pēc Tour de France prologa finiša, ap 21:00… :)