Aicinām uz tikšanos ar Rinaldu un sarunām par triatlonu

Ceturtdien, 4.oktobrī aicinām uz tikšanos ar Ironman.lv komandas pārstāvi un divu triatlona Pasaules Čempionātu dalībnieku Rinaldu Slucki. Rinalds dalīsies ar iespaidiem par startu Ironman 70.3 PČ, būs apskatāms viņa sacensību velosipēds Trek Speed Concept 9.9 un iespēja neformālā gaisotnē iztaujāt šobrīd ātrāko Latvijas dzelzs vīru.

Pasākums notiks ceturtdien, 4.oktobrī, no plkst. 18:00-20:00 veikala “Maratons” un “Trek veikals” telpās Rīgā, Brīvības ielā 155/2.

Pasākumā piedalīsies arī “Ironman.lv” un Rinalda treneris Romāns Melderis, bet pasākumu vadīs sporta žurnālists Anatolijs Kreipāns.

Šī gada 9.septembrī Rinalds Sluckis piedalījās Ironman 70.3 Pasaules čempionāta sacensībās Las Vegasā, izcīnot 3.vietu savā vecuma grupā (M30), kā arī 32.vietu sacensību kopvērtējumā, kurās kopumā piedalījās 1794 sportisti no visas pasaules.

Sluckim pieder arī Latvijas rekords Ironman 70.3 distancē, kurā sportisti veic 1,9 km peldēšanas, 90 km riteņbraukšanas un 21,1 km skriešanas etapus. Šī gada maijā kvalifikācijas sacensībās Maljorkā Rinalds distance pieveica 4 stundās un 20 minūtēs.
Rinalds ir viens no diviem Latvijas triatlonistiem, kas startējuši arī Pasaules čempionātā “Ironman” triatlona distancē (3,8 + 180 + 42,2 km), kas katru gadu oktobrī notiek Havaju salās, ASV.

“Trek veikals” un veikals “Maratons” ir triatlona komandas “Ironman.lv” un Rinalda Slucka atbalstītāji.