Aizvadīts Valmieras Baseina triatlons

Pagājušās nedēļas izskaņā, Valmierā, Pārgaujas ģimnāzijas apkārtnē norisinājās šīs sezonas pirmās triatlona sacensības: “Valmieras Baseina triatlons”, kas reizē bija arī Baltijas kauss, pulcējot dalībniekus no visām trīs Baltijas valstīm – Latvijas, Lietuvas un Igaunijas.

Šāda formāta triatlona sacensības (peldēšanas posms notiek baseinā) ļauj sacensību sezonu iesākt pietiekami agri – jau maijā, kamēr ūdens temperatūra ūdenstilpnēs vēl nav paspējusi sasilt. Pirmo reizi Valmieras Baseina triatlons tika organizētas tieši pirms gada. Toreiz laika apstākļi bija skarbāki nekā šogad, un tas pulcēja 87 dalībniekus, no kuriem 6 startēja stafešu komandās, radot pavisam mājīgu atmosfēru. Šajā nedēļas nogalē, nezaudējot pasākuma mājīgo šarmu, sacensībās piedalījās 139 sportisti, no kuriem 9 startēja stafešu komandās.

Cīņas bija spraigas visās distancēs un visās vecuma grupās, jo sacensībās piedalīties bija iespēja ikvienam interesentam, sākot no pašiem mazākajiem un beidzot ar vispieredzējušākajiem.

Ar visiem sacensību rezultātiem var iepazītes te: Valmieras Baseina triatlona rezultāti
Košās un saulainās bildes var atrast te: Valmieras Baseina triatlona bildes

jpg-113