Dānija, Itālija, Latvija – ironman.lv komandas rezultāti

Kas par vareni aizvadītu nedēļas nogali! Dānija. Itālija. Latvija. Par katru vietu ir, ko pastāstīt, jo mūsu komanda paspēja pabūt visur!

13.jūnijs. ‘Challenge Denmark’, Dānija

IMG_6676

Dzintars pēc finiša ‘Challenge Denmark’ triatlonā

10h29min48s bija Dzintara rezultāts Dānijas Ironman pilnajā distancē. Vareni! Jāsaka, ka sacensībās viss esot bijis tieši tā, kā reklāmās solīts: “Pasākums ideāls kopā ar bērniem. Kamēr tētis skrien apkārt akvaparkam, tikmēr bērns var plunčāties pa baseiniem. Legolande ir kādu 1 km no tranzītzonas. Maza sacensību nianse ir tā, ka starts ir citā pilsētā, bet tāpēc bija shuttle autobusi, kas visus izvadāja. Peldēšana notika ezeriņā ar tik dzidru ūdeni, kā baseinā. Velo trase līdzena – 500 m v.j.l., labas kvalitātes segums. Nu, vēji gan – izpūta visos iespējamos veidos! Skriešana – bez īpašām niansēm – brīžiem ar nelielu un pakāpenisku cēlumu, kas pēdējos apļos, protams, jau ‘besīja’, bet pa hipodromu gan bija interesanti skriet. Distances izliktas precīzi – gandrīz līdz metram. Vienvārdsakot – labi organizēta gonka, var braukt!”

image1

Tranzītzonā romantikas netrūkst..! :)

Visi rezultāti: http://live.ultimate.dk/mobile/front/?eventid=2327


 

14.jūnijs. Ironman 70.3 Pescara, Itālija

Diemžēl, svētdiena sākās ar bēdīgām ziņām, jo šoreiz starts izpalika Mārim Babrim, kam vēl joprojām nav miņas ne no velo, ne no pārējā aprīkojuma..

Taču dienas izskaņā mūs iepriecināja Rinalds Sluckis, jo rezultāts 4h28min09s viņu ierindoja kopvērtējuma 14.vietā, kas, savukārt, bija otrs labākais rezultāts vecuma grupā. Tāpēc varam sveikt Rinaldu ar atgriešanos uz goda pjedestāla!

Visi rezultāti: http://www.ironman.com/triathlon/coverage/athlete-tracker.aspx?race=italy70.3&y=2015#axzz3d7tB8S8N


 

 14.jūnijs. Ozolnieku triatlons, Latvija

Jā, mēs startējam ne tikai ārzemēs! Svētdien, tepat Ozolniekos norisinājās Latvijas Kauss Triatlona Sprinta distancē, kur, gatavojoties 21.jūnija ‘Valga-Valka Helen Triatlon 2015’ startam, savus spēkus īsākās distancēs pārbaudīja arī vairāki mūsējie. Tautas klasē (0.35km+10km+2.5km) dāmām startēja Olga Lukša un Baiba Niparte, kas 9 dāmu konkurencē ierindojoties attiecīgi 1. un 2.vietā, bet vīriešiem startēja Roberts Lukša un Didzis Piļāns, kas 32 vīru konkurencē ieņēma attiecīgi 1. un 2.vietu. Savukārt Igors Gucanovič startēja Sprinta distancē (0.75km+20km+5km) un savā grupā, 8 vīru konkurencē palika nepārspēts, ieņemot godpilno 1.vietu.

IMG_6663

Ironman.lv komanda. No kreisās: Olga, Dzintars, Baiba, Roberts, Igors

Visi rezultāti: http://www.triatlons.lv/upload/cf565b91.pdf


 

 20.-21.jūnijs. Valga-Valka Helen Triatlon 2015, Latvija/Igaunija

Jau tika pieminēts, ka 21.jūnijā ironman.lv sportistiem ir plānots starts Valga-Valka Helen triatlonā. ½ Ironman distancē startēs: Olga Lukša, Roberts Lukša, Jevgēnijs Sergējevs, Igors Gucanovičs, Didzis Piļāns un Aleksands Lobanovskis.

Lai mūsējiem izdodas sasniegt savus mērķus!

 

One thought on “Dānija, Itālija, Latvija – ironman.lv komandas rezultāti

Comments are closed.