Foto: Filter individuālā brauciena kausa otrais posms

Vakar Garkalnē norisinājās Filter ITT kausa otrais posms. Šoreiz sportistiem bija jāpieveic 20 kilometru distance pāru braucienā, tiem, kam nebija pāra, tika ļauts startēt atsevišķi.

Sacensībās pārliecinoši triumfēja Oļegs Meļehs un Rihards Bartuševics, kuri braucienu veica 0:25:31h ar vidējo ātrumu 47 kilometri stundā, tuvākie sekotāji atpalika par 49 sekundēm.

No Ironman.lv pārstāvjiem sacensībās treniņu nolūkos piedalījās vairāki sportisti. Kopvērtējuma ceturtajā pozīcijā ierindojās Romāns Melderis pārī ar Sandi Kleinu, kuri finišējā pēc 0:28:03h. Tā kā ceļa segums nebija perfekti gluds, tad daļa dalībnieku izvēlējās nedaudz samazināt spiedienu riepās, lai nebūtu tik izteikta kratīšanās.

Kopumā sacensību organizācija bija teicama, par to vēlamies pateikties Filter ITT kausa organizētājiem, tāpat arī paldies Ironman.lv atbalstītājiem Skandi Motors!

Sacensību provizoriskie rezultāti aplūkojami šeit. Aicinām katram riteņbraucējam pārbaudīt savus spēkus nākamajos Filter ITT kausa posmos, kā jau redzams pēc rezultātiem, sacensībās piedalās visdažādāko līmeņu braucēji.

Nākamais kausa posms norisināsies 5. jūnijā, Jūrmalā – individuālais brauciens 11 kilometru distancē. Plašāka informācija Aerobika mājaslapā.

foto: Kaspars Garda – www.garda.lv