Gints svētdien startē Challenge Walchsee half Ironman sacensībās

Gints Ērmanis svētdien, 4.septembrī, Austrijā startēs Challenge Walchsee half Ironman sacensībās (1,9 – 90 – 21,1 km). Gintam šis jau būs trešais half Ironman starts šogad, bet kopumā septītās triatlona sacensības.

Šogad GIntam izdevās divreiz labot savu personīgo rekordu half Ironman distancē. Jūlijā Igaunijas Čempionātā Valgā Gints 1,9 – 90 – 21,1 km distanci pieveica 4 stundās un 54 minūtēs, savukār jūnijā Ironman 70.3 Pescara sacensībās Gints finišu sasniedza 5 stundās un 6 minūtēs.

Sagaidāms, ka Austrijas trase būs sarežģītākā no šogad veiktajām distancēm – riteņbraukšanas posmā kopējais kāpums ir 900 metri un stāvākajos kāpumos jāpārvar 12% stāvums. Savukārt skriešanas trase ir ar nelielu reljefu apkārt ezeram. Vairāk par sacensību norisi un trai var uzzināt sacensību mājas lapā.

Pērn ūdens temperatūra ezerā bija ļoti zema, bet šogad sacensību mājas lapā informācija liecina, ka ūdens temperatūra ezerā būs 20-24C.

Pērn Challenge Walchsee startēja Romāns un Jānis. Romāns kopvērtējumā ieņēma 23.vietu un sasniedza finišu 4 stundās un 24 minūtēs, bet Jānis ieņēma 228.vietu un finišēja pēc 5 stundām un 13 minūtēm.

Aprakstu par Romāna un Jāņa startu 2010.gadā var lasīt šeit.


Saites: