Ingum un Mārtiņam personīgie rekordi, Igoram pirmais maratons

Pēc Rinalda uzsāktās sezonas atklāšanas un debijas PRO kategorijā, Ironman.lv komanda turpina uzņemt apgriezienus, pieveikti divi maratoni un viens pusmaratons.

Ingus Siliņš 24. martā Bratislavas maratonā sasniedza savu personīgo rekordu, finišējot pēc 3 stundām 8 minūtēm un 59 sekundēm.

Tāpat arī pieveikts maratons ir Igora Gucanoviča kontā, turklāt viņam šis bija pirmais maratons, kas neliedza sasniegt pat ļoti labu rezultātu – 3 stundas 10 minūtes un 59 sekundes. Igors aktīvi gatavojas pilnajai Ironman distancei.

Spītējot ne pārāk jaukajiem laikapstākļiem, 6. aprīlī kopā ar virkni citu dalībnieku, uz Rēzeknes pusmaratona starta līnijas stājās Mārtiņš Drusts, kurš to pievieca vienā stundā 30 minūtēs un 7 sekundēs, jāpiemin, ka arī Mārtiņš uzstādījis jaunu personīgo rekordu.

Atgādinām, ka līdz Nordea Rīgas Maratonam palicis vien nedaudz vairāk kā mēnesis, tāpēc novēlam nebaidīties no laikapstākļiem un aktīvi trenēties! Zemāk pievienojam vienu no Nordea Rīgas maratona Skriešanas skolas video, kurā stāstīts par vienu no svarīgākajiem aspektiem – uzturu: