Ironman Los Cabos – Rinalda pirmais IM starts PRO konkurencē

Svētdien, 17.martā, Ironman Los Cabos sacensībās Meksikā savu pirmo 2013.gada sezonas startu un savu pirmo startu profesionāla triatlonista kategorijā aizvada Rinalds Sluckis.

Sacensību starts svētdien 15:40 pēc Latvijas laika. Sacensību rezultātiem un ziņojumiem no trases būs iespējams sekot Ironman.com mājas lapā.

Ziņas par notikumiem būs iespējams lasīt arī mūsu Twitter un Facebooklapās. Rinalda un Ironman.lv komandas trenera Romāna Meldera reakcijas un analīze būs lasāma trenera Twitter lapā.

Video reportāža no pirmsstarta peldēšanas Meksikā:

Video reportāža pēc velo novietošanas tranzītzonā:

Mērķis – Ironman Pasaules Čempionāts

Rinalda šīs sezonas mērķis ir kvalificēties Ironman Pasaules Čempionātam, kas katru gadu oktobrī notiek Havaju salās ASV.

Lai kvalificētos, RInaldam sezonas laikā sacensībās jāiegūst aptuveni 4000 punktu profesionāļu rangā “Kona Pro Ranking” un jāiekļūst pasaules piecdesmit spēcīgāko triatlonistu skaitā.

Punkti tiek doti katrās sacensībās, atkarībā no starta „svarīguma” un iegūtās vietas – piemēram, Ironman Los Cabos pirmās vietas ieguvējs saņem 2000 punktu, bet Ironman Frankfurt 4000 punktu.

Plašāk par “Kona Pro Ranking” sistēmu var lasīt ironmanpromembership mājaslapā.

2011.gadā Rinalds startēja Ironman PČ Havaju salās kā vecuma grupu sportists, pieveica distanci 9 stundās 16 minūtēs un izcīnīja 23.vietu M30 vecuma grupā, bet kopvērtējumā ierindojās 97.vietā.

Par Rinalda gaitām un treniņiem iespējams lasīt blogā rinaldssluckis.com.


Saites: