Ironman.lv aicina uz starpsezonas koptreniņiem

Ironman.lv triatlona komanda aicina uz koptreniņiem starpsezonas treniņu ciklā. No 20.oktobra katru sestdienas rītu ikvienam ir iespēja pievienoties komandai peldēšanas treniņā.

Tāpat kā pērn, vismaz reizi mēnesī taisīsim velo treniņus un kombinētos treniņus Paņevežā un vairākas reizes nedēļā skriesim Rīgas sporta manēžā.

Peldēšanas koptreniņi sestdienu rītos

Peldēšanas kopterniņi tiks organizēti katru sestdienas rītu, sākot ar 20.oktobri, no pulksten 7:00 – 9:00 sporta kluba “Sportima” peldbaseinā. Triatlonistiem vienreizēja ieeja uz šo treniņu maksās 3 Ls.

Lai pieteiktos uz peldēšanas koptreniņu, sazinieties ar Ironman.lv treneri Romānu Melderi: melderis@ironman.lv vai zvaniet 29272409.

Treks Paņevežā un skriešana manēžā

Par treniņiem Paņevežas trekā informēsim tikīdz būs zināms pirmais datums. Tāpat kā pērn Paņevežā būs iespēja braukt uz vienu un divām dienām. Paņevežā bez velotreka pieejama arī trenažieru zāle, baseins un naktsmītnes.

Savukārt, darba dienu vakaros aicināsim skriet uz Rīgas sporta manēžu. Arī par treniņu sākšanu manēža informēsim tiklīdz uzzināsim, kurās dienās manēža pieejama triatlonistiem.

Jautājumus par koptreniņiem gaidām arī komentāros.


Video no pērnā gada koptreniņiem: