Ironman.lv komanda aizvadīs divu nedēļu treniņnometni Vācijā

Ironman.lv triatlona komandas dalībnieki piektdien, 13.maijā, devās ceļā uz Vācijas pilsētu Vorms (Worms), kur tiks aizvadīta divu nedēļu treniņnometne, bet 29.maijā arī pārbaudes starts TriStar111 Germany sacensībās, kas norisināsies tajā pašā pilsētā.

Vācijā komandai pievienosies arī komandas treneris Romāns, kurš aizvadīja nedēļu Maljorkā un palīdzēja pēdējā sagatavošanās posmā pirms starta Ironman 70.3 Mallorca Ingum un Raivim.

Komandai priekšā divas nedēļas pilna laika treniņu. Romāns pirms nometnes minēja, ka “dažiem pirmajā nedēļā būs 49 treniņu stundas”. Priekšā smags darbs, jo katra nospraustie mērķi šogad ir gana auksti.

29.maijā komanda gandrīz pilnā sastāvā startēs TriStar111 Germany sacensībās 1-100-10km distancē. Romānam un Mārim šis jau būs otrais starts, savukārt, Rinaldam, Mārcim, Gintam, Igoram un Jānim pirmais 2011.gada sezonā.

No Latvijas sportistiem TriStar111 Germany starta sarakstā arī daudzkārtējs Latvijas čempions vieglatlētikā un Latvijas rekordists 3000m skrējienā, Mārtiņš Alksnis. 2010.gada sezonā Mārtiņš vairākkārt bija manāms starp labākajiem vecuma grupās triatlona un duatlona sacensībās Latvijā.


TriStar111 Germany mājas lapa.
TriStar111 Germany starta saraksts.