Ironman.lv komandas dalībnieku svarīgākie starti šajā sezonā

Lai arī laika apstākļi Latvijā par to īsti neliecina, tomēr triatlona sezona pamazām uzņem apgriezienus. Lūdzām Ironman.lv komandas dalībniekiem nosaukt savus svarīgākos startus šajā sezonā.

Ieva Uzuleņa, Elīna Rutks, Gvido Mušperts, Atis Skrastiņš, Igors Gucanovičs, Artis Kalveits par vienu saviem šīs sezonas galvenajiem startiem uzskata TrisTar Estonia 111, kas augustā norisināsies Igaunijā. Kā jau noprotams pēc nosaukuma, tad sacensību distance ir 111 kilometri, attiecīgi 1km peldot, 100km velo segmets, kā arī 10km skriešana.

CUqIA58w3qxQkbiZi2PoBez TriStar Estonia 111, Igoram Gucanovičam nozīmīgs starts šajā sezonā bija Milānas maratons, kas reizē arī bija Igora pirmais maratons. Tas tika pieveikts ar rezultātu 3:10:59.

Virkne Ironman.lv dalībnieku plāno piedalīties Latvijas čempionātā garajā distancē (half-ironman), kas norisināsies 16. Jūnijā Valgā/Valkā, šajās sacensības redzēsim Ievu Uzuleņu, Gvido Mušpertu, Ati Skrastiņu, Dzintaru Kalniņu, Igoru Gucanoviču, Gati Bērziņu un Arti Kalveitu. Tāpat arī half-ironman distanci Gatis Bērziņš plāno pieveikt jūlijā notiekošajā Finntriathlon Somijā.

Gvido Mušperts 28. augustā stāsies uz starta līnijas The North Face Ultra Trail du Mont-Blanc kalnu skrējienā 119 kilometru distancē.

DmBcc48WatkAv6fod9xdPilnās Ironman distances šogad plāno pieveikt Ingus Siliņš (augustā), kā arī Jānis Paukšēns un Māris Babris, kuri 1. decembrī piedalīsies Meksikā notiekošajā Ironman Cozumel.

Tāpat arī Ingus par svarīgiem startiem uzskata peldējumu no Kolkas raga līdz Roņu salai, kas gaidāms jūlijā, kā arī 12. maijā gaidāmās 12. km peldēšanas sacensības Ķelnē.

Rinalds Sluckis, kurš šosezon debitē PRO kategorijā  jau ir pieveicis pilno Ironman Los Cabos, kurā finišu sasniedza pēc 9:21:11, kas viņu ierindoja 14. vietā. Rinaldam šosezon gaidāmi vēl 4 ļoti svarīgi starti, cīņā par ceļazīmi uz Ironman meku – pasaules čempionātu Konā, kas norisināsies 12. oktobrī. Plašāk par Rinalda šīs sezonas plāniem iespējams izlasīt viņa blogā.

Novēlam visiem sportistiem aizvadīt lielisku sezonu un sasniegt cerētos rezultātus!

2 thoughts on “Ironman.lv komandas dalībnieku svarīgākie starti šajā sezonā

  1. Par to peldēšanu uz Roņu salu.Pāris gadus atpakaļ man bija doma peldēt no Mazirbes uz Sāremu ap 25 km, taču tur pa vidu ir kuģu ceļš. Tas pats ir uz Roņu salu, tikai tur ir 35 km. Nebūtu par ļaunu pievienoties Ingum.

  2. Par to peldēšanu uz Roņu salu.Pāris gadus atpakaļ man bija doma peldēt no Mazirbes uz Sāremu ap 25 km, taču tur pa vidu ir kuģu ceļš. Tas pats ir uz Roņu salu, tikai tur ir 35 km. Nebūtu par ļaunu pievienoties Ingum.

Comments are closed.