Ironman.lv startēs Sierakow Triathlon 2014

Sestdien, 31.maijā Polijas pilsētā Sierakow notiks triatlona sacensības 70.3 formātā (puse no Ironman triatlona distances), kuras kļuvušas populāras latviešu triatlonistu vidū, jo ir ērti sasniedzamas ar auto un izceļās ar ļoti augstu organizācijas līmeni.

Mūsu komandu sacensībās pārstāvēs seši sportisti, Igors Gucanovičs, Sandis Kleins, Sergejs Stoļarovs, Dzintars Kalniņš, Aleksandrs Lobanovskis un Artis Kalveits.

Igors un Sandis šajās sacensībās ir startējuši iepriekš – Igoram trešais starts Triethlon Sierakow, bet Sandim otrais stars Polijā.

Visiem Ironman.lv pārstāvjiem Polijas starts ir kā pārbaude pirms svarīgākajiem sezonas startiem, tas mazina spriedzi, tāpēc ceram uz labiem rezultātiem, jo visi atrodas lieliskā fiziskā formā.

image_1

Komandas treneris Romāns Melderis uzsver, ka izteikti komandas līderi ir Sandis un Igors, kuriem arī 2013.gadā bija labi sniegumi Polijā, atteicīgi 9. un 14.vieta kopvērtējumā.
Ironman.lv informēs par sacensbu rezultātiem online režīmā un ceram uz labiem panākumiem.
Vēl šo startu no Latviešiem ir izvēlējušies cit amatieri, starta sarakstā atrodami – Deniss Gorba, Monika Lemese un Artūrs Hofmanis.

Novēlam visiem sasniegt finišu un izbaudīt smago Polijas trasi, jo skriešana ir pa mežu un atgādina krosu, kas dod papildus grūtības pakāpi visiem, kas startē šājās sacensībās.

4 thoughts on “Ironman.lv startēs Sierakow Triathlon 2014

  1. Sandis 4.25 un Igors 4.35 …Pārējie vnk lidz galam:)Skrējējs Gorba cerams parādīs labu skriešanu…Jo Triatloni Viņam parasti neizdodas dēļ super lēnas peldēšanas un lēnas riteņbraukšanas..Ne katrs labs skrējējs kļūst par labu triatlonistu!!Bet Gorba LV ir labākais statistikas par triatlonu speciālists un novēlam Denisam veiksmi!!!!!

  2. Labi mērķi no trenera, tas gan paaugstinās spriedzi :).
    Vēlu veiksmi visiem LV sportistiem un izbaudīt šo pasākumu!

  3. Nu paldies Dievam Visi Latvieši galā!!!!Deniss Mūs vispār pārsteidza ar tik labu rezultātu jo velo segmentā uzrādītāis laiks ir fantastisks!!
    Visi rezultāti ir augstāk.(vai zemāk)
    Neskatamies uz tiem kas skrēja 2h pusmaratonu jo Viņiem bija uzdevums veikt velo posmu maximāli!!!Triatlons sastāv no 3 disciplīnām diemzēl……

Comments are closed.