Jau pēc 2 mēnešiem virkne Latvijas sportistu startēs Abu Dabi triatlonā

Abu Dabi triatlonā, līdz kuram jau vairs palikuši tikai divi mēneši, startēs virkne Latvijas sportistu, ieskaitot Latvijas Ironman triatlona distances rekordistu – Rinaldu Slucki, kā arī viņa treneri – Romānu Melderi.

Garajā Abu Dabi distancē startēs Rinalds un Romāns Melderis. sportistiem būs jānopeld 3 kilometri, jānobrauc 200, kā arī jānoskrien 20 kilometri. Rinalds ar Romānu aktīvi gatavojas gaidāmajam startam, abi triatlonisti šobrīd atrodas 2 nedēļu garā treniņnometnē Francijā.

Īsajā distancē uz starta līnijas stāsies Gatis Bērziņš, Maksims Zagorujko un Aleksands Zavoloka. Šos sportistus sagaida 1.5 kilometru peldēšanas segments, kā arī 100 kilometru velobrauciens un 10 kilometru skrējiens.

Sprinta distancē Latvijas triatlonu pārstāvēs Valdis Spredzis, Pēteris Spredzis, kā arī Kārlis Soika. Sprinta distance sastāv no 750 metru peldēšanas, 50 kilometru velo segmenta, kā arī 5 kilometru skrējiena.

Faris Al-Sultan un Māris Babris 2011. gada Abu Dabi triatlonā

Faris Al-Sultan un Māris Babris 2011. gada Abu Dabi triatlonā

2011. gadā Abu Dabi triatlonā startēja Romāns Melderis, kurš izcīnīja 19. vietu pro kategorijā, kā arī Māris Babris, kurš ierindojās pirmajā vietā vecuma grupā 35-39. Sīkāks apraksts par šīm sacensībām:

Pagājušajā gadā Abu Dabi triatlona garajā distancē pirmo vietu ieņēma Beļģijas sportists Frederik Van Lierde, kurš distanci pieveica 6  stundās 41 minūtē un 2 sekundēs. Īsajā distancē uzvaras laurus plūca Alistair Brownlee, kurš arī ir olimpiskais čempions, viņa finiša laiks bija 3 stundas 20 minūtes un 18 sekundes.

Sīkāka informācija par Abu Dabi triatlonu atrodama sacīkšu mājaslapā.

One thought on “Jau pēc 2 mēnešiem virkne Latvijas sportistu startēs Abu Dabi triatlonā

  1. Pingback: Abu Dhabi triatlons 2014 | Par Triatlonu

Comments are closed.