Labākā kāzu dāvana trenerim

Kamēr lielākā daļa Ironman.lv komandas svētdien viesojās trenera Romāna Meldera kāzās, labāko dāvanu trenerim neklātienē pasniedza Rinalds Sluckis, kurš svētdien Ironman 70.3 Antwerp sacensībās finišēja pēc 4h 20min 34sek, kopvērtējumā ieņemot 75.vietu.

Ziņu gaidīšana no Antwerpenes svētdien kļūva par organisku kāzu sastāvdaļu, tā kā sacensībām nebija iespējams sekot tiešraidē interentā, intriga par Rinalda startu saglabājās līdz pat kāzu mielastam, kura laikā tika saņemtas ziņas, ka 90 kilometru velo distanci Rinalds pieveicis 2h 14min 42sek. Ļoti augstvērtīgs rezultāts un starp labākajiem velo laikiem Antverpenē.

Trenerim un komandai bija pamats priekam un lepnumam. Atlika vien gaidīt skriešanas un kopējo distances laiku. Pēc finiša saņemtās ziņas no Rinalda turpināja iepriecināt – pusmaratons (21km) pieveikts 1h 28min 52sek un kopējais laiks distancē 4h 20min 34 sek un 75.vieta kopvērtējumā starp vairāk nekā tūkstoš dalībniekiem.

Priecīgi par biedra saniegumu, izaicinājumam ļāvās Ironman.lv komandas kāzu dalībnieki. Ar īpašu trenera atļauju, jo nākamnedēļ jāveic iespaidīgs 800 kilometru velo darbs, visa komanda piedalījās kāzu tortes ēšanas sacensībās uz laiku – ogļhidrātu uzņemšana bija atļauta visos iespējamos veidos.

Neskatoties uz rūdījumu, ēst pat paaugstinātas fiziskās slodzes laikā, kāzu tortes gabalu visātrāk neapēda neviens no Ironman.lv pārstāvjiem, bet viens no līgavaiņa draugiem, kurš palielo tortes gabalu notiesāja pāris sekunžu laikā. No komandas ātrākie bija Māris un Igors.

Romānam un Nadeždai – rūgts, rūgts, rūgts!!!

Detalizētāk par Rinalda startu Ironman 70.3 Antwerp drīzumā varēs lasīt pie sacensību aprakstiem.