Laika apstākļi nav šķērslis – visi gatavi peldēt, brauk, skriet

Nākamo divu nedēļu laikā vairāki no mums startē half Ironman sacensībās Igaunijā, Vācijā un Itālijā. Neskatoties uz triatlonam ļoti nedraudzīgiem laika apstākļiem trenējamies un viens otra iedvesmoti metamies peldēt, kad ārā līst un gaisa temperatūra tikai +10C.

Sestdien komanda koptreniņā veica sprinta testu Biķernieku sporta kompleksā. Distanšu garumi: peldēšana 500 m, riteņbraukšana 15 km, skriešana 3 km. Sākot treniņu spēcīgi līst, pēc tam lietus nedaudz rimstās, bet bez tā arī spēcīgs vējš un treniņa beigās atkal līst.

Neskatoties uz laika apstākļiem visi noskaņoti kaujinieciski un gatavi peldēt, braukt, skriet.

Nedēļas treniņu plānā piektdien 10x 100m atkārtojumu peldējiens, ko par visām varēm cenšās izjaukt lietus un ne visai siltais laiks, taču tieši skarbie apsākļi reizēm ir papildus motivators.

10. jūnijā Ironman.lv triatlonisti startēt divās sacensībās. Itālijā Ironman 70.3 Italy startēs Rinalds un Māris. Bet Challenge Kraichgau Vācijā startēs Igors un Sandis.

16.jūnijā Ironman Regensburg sacensībās Vācijā startēs Gints un Jānis, bet 17.jūnijā Valgas triatlonā startēs Romāns, Artis, Gatis, Ingus, Jevgēnijs.