Latvijas Triatlona sezonas noslēgums Valmierā

Ar Valmieras Baseina triatlonu, ko organizēja Ironman.lv komanda, sadarbībā ar Latvijas Triatlona Federāciju, šo sestdien, 3.oktobrī, tika noslēgta Latvijas Triatlona 2015.gada sezona. Tāpat kā pavasarī, arī rudens ir tas gada laiks, kad startēt gribētāju vidū ir ne tikai Latvijas, bet arī Igaunijas pārstāvji.

Tika piedāvāta gan bērnu distance, gan trīs dažāda garuma triatlona distances (0,1 + 5 + 1km; 0,35 + 9,6 + 2,5km un 0,75 + 23,5 + 5km), kurās ikviens sportot gribētājs varēja pārbaudīt savus spēkus un novērtēt fizisko formu sezonas izskaņā, kad gājputni dodas uz siltajām zemēm, bet lāči lēnām iekārto savas ziemas guļas.

Ironman.lv komanda bija ne tikai organizatoru rindās, bet arī trasē. Garākajā distancē individuāli startēja Jānis Paukšēns, Igors Gucanovičs un Baiba Niparte, bet stafetes komandā – Olga Lukša (peldēšana), Roberts Lukša (velo) un Aleksands Labanovskis (skriešana).

IMG_0256

Stafetes komanda – Roberts, Olga un Aleksandrs.

Gan Igors, gan Baiba savu dzimumu konkurencē izcīnīja pirmās vietas, bet Jānis palika 8.vietā. Jāsaka, ka mūsu stafetes komandai būtu noderējuši sāncenši, lai par pirmo vietu būtu jācīnās cītīgāk, tāpēc nākamgad gaidīsim arvien vairāk triatlonistus Valmierā!

Visi rezultāti.


Jāatzīmē, ka Igors šīs sezonas Latvijas Kausa kopvērtējumā ir izcīnījis 1.vietu M40 vecuma grupā.


Lielākā daļa Ironman.lv komandas sestdien arī noslēdza triatlona sezonu, lai gatavotos nākamajam gadam, bet dažiem sezona vēl pavisam nav galā, jo 25.oktobrī ir starti ½ Ironman sacensībās gan Miami – Floridā, kur startēs Kārlis Soika, gan Belek/Antālijā – Turcijā, kur startēs Raimonds Vasiļjevs, Māris Babris un Jānis Paukšēns.

Atbalstām savējos!

2 thoughts on “Latvijas Triatlona sezonas noslēgums Valmierā

Comments are closed.