Māris Babris pirmais ultramaratonā Rīga – Valmiera

Ironman.lv triatlonists, trīs bērnu tēvs un uzņēmējs Māris Babris, sestdienas, 28.marta rītā pirmais sasniedza Valmieras Sīmaņa baznīcas durvis un uzvarēja 107 kilometru garajā ultramaratonā Rīga – Valmiera.

Māris distanci pieveica 8 stundās, 35 minūtēs un divās sekundēs. Kā Twitter vietnē rakstīja sporta žurnālists Lauris Lizbovskis, Māra rezultāts esot trešais labākais nakts ultramaratona Rīga – Valmiera vēsturē. Tuvāko sekotāju, otrās vietas ieguvēju Kristapu Broku, Māris apsteidza gandrīz par stundu.

Sieviešu konkurencē pirmā Sīmaņa baznīcas druvis Valmierā sasniedza Marta Zumberga, kura distancē pavadīja 10 stundas, 49 minūtes un 47 sekundes.

Skrējiena organizatori informēja, ka skrējienā startējis arī skrējējs Georgs Jermolajevs, kurš 1992.gadā ir uzstādījis trases rekordu – 8 stundas un 1 minūte.

Nakts ultramaratons Rīga – Valmiera notiek jau otro gadu, šogad pulcējot divreiz vairāk skrējēju kā pērn. Šogad 116 skrējēji startēja tieši pusnaktī no Brīvības pieminekļa Rīgā.

Skrējiena rezultāti apskatāmi šeit: rv2015.noskrien.lv.

TV sižets par skrējienu un Māra emocijas pēc finiša skatāmas lsm.lv.

3 thoughts on “Māris Babris pirmais ultramaratonā Rīga – Valmiera

  1. Piedalījās arī citi LV Triatlēti bet spriežot pēc Viņu SAGURUŠĀS sejas izteiksmes varēja saprast ,ka sezonu plānot neprot un tādi skrējieni ir par smagu;)

  2. Apsveicu ! Vienīgais triatlonists sarakstā un izcīnīta uzvara. Ceru , ka neko nesatraumēji . Lielisks ātrums un izturība. Gaidām šogad triatlona trasēs ar izcilu sniegumu.
    .

    • Nu Jūs Raimond slikti pārzinat tos cilvēkus kas nodarbojās ar Ironman.

Comments are closed.