Māris svētdien startēs TriStar222 Sardinia

Svētdien, 3.oktobrī, Itālijas salā Sardīnijā norisināsies jau ceturtās TriStar sēŗijas sacensības šogad. Ironman.lv un Latviju uz Sardīniju devies pārstāvēt Māris, bet kā atbalstītājs viņam līdzi dodas Igors.

TriStar222 Sardinia sportisti sacentīsies 222km distancē, veicot 2km peldēšanu, 200km riteņbraukšanu un 20km skriešanu.

Tāpat kā citās TriStar sacensībās īpaša nozīme ir velo segmentam, kas ir proporcionāli daudz lielāks nekā klasiskajās triatlona distancēs. Ņemot vērā šogad velo treniņos ieguldīto darbu, 200km riteņbraukšanai vajadzētu būt gana komfortablai.

Cita lieta ir trases profils. Kopējais kāpums 200km velo trasē ir 3500m un tas ir iespaidīgs brauciens kalnos. Māris šogad divas reizes izmantoja iespēju un trenējās kalnos Itālijā, tādēļ ir iekrāta arī kalnu pieredze.

Neapšaubāmi Sardīnijas viena no Vidusjūras pērlēm, taču diezvai triatlonisti sacensību laikā gribēs mēģināt baudīt elpu aizraujošos skatus. Gaidāma ilga un saspringa sacensību diena.

Seko Ironman.lv, lai uzzinātu par jaunumiem no TriStar222 Sardinia.

Jau ziņojām, ka Ironman.lv pilnā sastāvā startēja TriStar111 Estonia sacensībās Puhajarvē, kur ieguva 4 godalgas vecuma grupās, bet RInalds izcīnīja 7.vietu sacensību kopvērtējumā.