Nedēļas nogalē četri peldēšanas treniņi

Nedēļas nogalē 3. un 4.februārī Ironman.lv triatlona komanda aizvadīs četrus peldēšanas treniņus. Sestdien vienu no treniņiem vadīs Latvijas ex-rekordists 200 m peldēšanā brīvajā stilā Krists Ločmelis, kurš no jau trešo sezonu piedalās triatlona sacensībās. Savukārt svētdien, lai pamainītu vidi, vienu no treniņiem aizvadīsim 50m OC pelbaseinā Rīgā.

Kopš oktobra, kad komanda sāka gatavošanos 2012.gada sezonai, aizvadītas vairākas intensīvas treniņu sesijas un katru mēnesi komanda aizvada divu dienu treniņus Paņevežas velo trekā.

Šajā nedēļas nogalē ļausim kājām nedaudz atpūsties un baseinā slīpēsim tehniku. Vienā no treniņiem ar padomu palīdzēs Latvijas ex-rekordists 200m peldēšanā Krists ločmelis, citos treniņus taisīsim spēka vingrinājumus ar gumijām un citus peldēšanas treniņus.

Sestdien pirmais treniņš no 11:00 – 13:00, otrais treniņš no 17-19 sporta klubā Sportima. Savukārt svētdien tehnikas treniņi no 10:30 – 12:30 sporta klubā Sportima, bet vakara treniņš no 17:00 – 19:00 Rīgas OC peldbaseinā Grostonas ielā.