Pavasara treniņu cikls noslēdzies; nometne un pirmās sacensības maijā

Ar garo 250 km riteņbraukšanas treniņu Ironman.lv triatlona komanda sestdien noslēdza pavasara treniņu ciklu. Jau svētdien Romāns devās uz Maljorku, kur sniegs pēdējos padomus un atbalstu Raivim un Ingum, kuri sestdien startē Ironman 70.3 Mallorca sacensībās.

Savukārt nedēļas beigās Ironman.lv komanda dodas uz divu nedēļu treniņnometni Vācijā, bet nometnes izskaņā, 29.maijā, lielākā daļa sportistu startēs šīs sezonas pirmajās sacensībās TriStar111 Germany.


250km cīņa ar vēju

Sestdien Ironman.lv komanda kopā ar viesiem 14 cilvēku grupā aizvadīja lielisku riteņbraukšanas treniņu. Lai gan pirmie 130 km tika aizvadīti nepārtrauktā cīņā ar vēju, atmosfēra grupā bija lieliska un nedaudz lēnāk nekā plānots, taču vidējais ātrums tika turēts 30-32 km/h robežās.

Pa ceļam apstājāmies vienu reizi aiz Valmieras, lai nedaudz izstaipītos, piepildītu pudeles un paēstu pirms ceļa uz Cēsīm un Siguldu, kur vēja vietā nu bija jāpievar pauguri. 250 km distanci līdz galam veica 8 braucēji, kuri finišēja Rīgā pēc 7 stundām un 40 minūtēm.Divi latvieši Ironman 70.3 Mallorca

Sestdien 14.maijā pirmais sezonas starts Maljorkā Raivim un Ingum, kuri jau trīs nedēļas dzīvo Vidusjūras salā un gatavojasTomas Cook Ironman 70.3 Mallorca sacensībām. Svētdien uz Maljorku devās arī Ironman.lv treneris Romāns, lai sniegtu džekiem pēdējos padomus un atbalstu pirms sacensībām.

Ironman.lv nometne un sezonas pirmais starts Vācijā

Nedēļas nogalē Ironman.lv komanda dosies ceļā uz Vācijas pilsētu Vorms (Worms), kur aizvadīs divu nedēļu treniņnometni, ko noslēgs ar pārbaudes startu 29.maijā TriStar111 Germany sacensībās.

Nometnes laikā galvenie uzdevumi ir strādāt ātruma darbus, uzsvaru liekot uz riteņbraukšanu. Ziņas no treniņnometnes atspoguļosim mājaslapā, publicēsim jaunumus mūsu Twitter kontā un Facebook lapā.

Līdz sezonas galvenajām sacensībām 10.jūlijā atlikusi 61 diena.