Publiskie treniņi – Half Ironman

Esam finišējuši! Ceturtajā un pēdējā publisko treniņu dienā, Ironman.lv kopā ar 4 viesiem veica Half Ironman distanci. Finišēja visi, pa ko liels prieks organizatoriem un dalībniekiem, daži no kuriem līdz šim nebija aizvadījuši tik intensīvu treniņu ciklu.

Pulksten 11:00 svētdienas rītā lecām baseinā, lai veiktu 2 kilometru peldējumu, pēc stundas kāpām uz riteņiem un 2h 30min pavadījām minot pedāļus un beigās pārģerbāmies un devāmies skriet uz Biķernieku trasi.

Neskatoties uz to, ka iepriekšējās dienās katru dienu tika aizvadīti ilgi un nogurdinoši treniņi, svētdien, šķiet jau bijām pieraduši pie slodzēm un apziņa, ka šī ir pēdējā ilgo treniņu diena neļāva just nogurumu vai šaubas par spēju izturēt vēl vienu dienu.

Katrs savā tempā veicām 2 kilometru peldējumu, nosklaojām hloru, pārģerbāmies un kāpām uz riteņiem. Tā kā minām telpās, tad pieņēmām, ka brauksim 2h 30min un visu šo laiku veicām darba intervālus – 8 minūtes strādājām ar 80 apgriezieniem aptuveni 90% no slodzes un 4 minūtes atpūtāmies.

Sviedri lija pamatīgi. Treniņa laikā nepārtraukti slaucījāmies, izdzērām ļoti daudz High5 sporta dzērienu un pat mainījām kreklus.

Pēc riteņbraukšanas ātri novācām trenažierus un riteņus, pārģerbāmies un braucām uz Biķernieku trasi skriet. Trasē atkal katrs savā tempā devāmies skriet 20km. Bijām jau veikuši lielāko daļu trases, kad sāka kļūt tumšs un jūtami vēsāks, tādēļ skriešanu nedaudz saīsinājām un pie 17km metām mieru.

Atgriezāmies sporta klubā Sportima, sasildījāmies pirtī, nomzagājāmies un sapulcējāmies, lai pārrunātu aizvadītās treniņu dienas un pamētātu idejas par nākamo publisko treniņu ciklu. Jau zinām, ka mēģināsim  sarīkot nākamo treniņu ciklu uz 3 dienām janvārī ārpus Rīgas.