Publiskie treniņi – peldēšana

ronman.lv šogad nolēma nedaudz citādāk aizvadīt garās svētku brīvdienas, katru dienu rīkojot atvērtos treniņus, kuros var piedalīties ikviens.

Ceturtdien sākām ar diviem divu stundu peldēšanas treniņiem, kuros bez Ironman.lv komandas pārstāvjiem piedalījās septiņi viesi. Dienas bilance 7-8 kilometri baseinā un 15-16 kilometri kopā noskrieti no rīta pirms un vakarā pēc peldēšanas.

Divi peldēšanas treniņi vienā dienā bija jauna pieredze arī daudziem Ironman.lv pārstāvjiem, taču lieliskā gaisotnē 4 stundas baseinā aizritēja ļoti viegli.

Tā kā daži no viesiem ļoti sen nebija peldēšjuši baseinā, pirmajā peldēšanas treniņā pārsvarā veicām dažādus vingrinājumus. Iesildoties peldējām 1000m, pēc tam 1200m un 600m vingrinājumiem un 600-800m atsildīšanās.

Otrajā treniņā uzsvars bija uz apjoma darbu. 1000m iesildījāmies un pēc tam 2x800m un 3x400m peldējumi dažādās intensitātēs.

Otrajā peldēšanas treniņā mūs apciemoja arī telekompānijas LNT sporta ziņu reportieri. Kopā ar operatoru, kam bija speciālā, lietošanai ūdenī paredzēta, kamera, tika nopeldēti pāris baseini un Romāns pastāstīja, kā plānots aizvadīt šīs brīvdienas.

Pēc otrās peldes viegls skrējiens un pirmā triatlona nedēļas nogales diena noslēgusies. Rokas sagurušas, bet visiem milzīgs gandarījums par paveikto. Viesi atzina, ka nav spējuši iedomāties, ka varētu aizvadīt divus peldēšanas treniņus dienā, turklāt pieviekt tādu distanci.

Rīt turpinām ar sešu stundu velo treniņu.

Brīvdienu treniņu video.