Rinaldam svētdien starts Ironman 70.3 St. Pölten

Jau šajās brīvdienas, 26. maijā Rinalds Sluckis startē nākamajās sacensībās, kas notiks Austrijā, St. Pölten pilsētā, Ironman 70.3 distancē.

Sacensībām pieteikušies daudz spēcīgi PRO kategorijas sportisti no dažādām valstīm, to skaitā spānis Eneko Llanos, kas 11. maijā Maljorkas Ironman 70.3 ieņēma pirmo vietu, kā arī Beļģijas Bart Aernouts, kas šajās pašās sacensībās ierindojās otrajā vietā.

Rinalds kopā ar treneri Romānu Melderi Maljorkā līdz galam izprata kādā stāvoklī ir sportista ķermenis un kā tas ir gatavs strādāt, attiecīgi gaidāms starts ar nelieliem eksperimentiem, atsevišķos triatlona elementos pat ar riskēšanu, rezultātus redzēsim svētdien!

St. Pölten gaidāms vēss laiks ap +12, +16 grādiem pēc Celsija, taču Rinaldam tas varētu būt pat izdevīgi, salīdzinot ar to cik grūti ir gājis Konas vai Las Vegas karstumā. Šobrīd laika prognoze sola iespējamu lietu.

Novēlam Rinaldam patīkamu startu un lieliskus rezultātus!

Video no pagājušā gada sacensībām:

Plašāka informācija par Ironman 70.3 St. Pölten atrodama sacensību mājaslapā. Aicinām arī apmeklēt Rinalda blogu, kurā atrodami vērtīgi padomi, kā arī sacensību kopsavilkumi.

Visiem triatlona cienītājiem atgādinām, ka tuvojas Latvijas čempionāts garajā distancē (half Ironman), kurš 16. jūnijā norisināsies Valgā. Mūsu rīcībā ir informācija, ka tam gatavojas ļoti daudz Latvijas sportistu, ieskaitot Ironman.lv komandas pārstāvjus.