Rinalds Sluckis Ironman 70.3 St. Pölten ieņem augsto 6. vietu

Šodien norisinājās Ironman 70.3 St. Pölten, kurā startēja Rinalds Sluckis. Laikapstākļu dēļ (temperatūra šorīt sacensību vietā bija +7 grādi pēc Celsija) tika atcelts peldēšanas posms un riteņbraukšanai starts tika dots grupās pa 10 cilvēkiem.

90 kilometru garo riteņbraukšanas segmentu Rinalds pieveica 2:18:41h ar vidējo ātrumu 38.94 kilometri stundā, pēc šīs sacensību daļas Rinalds bija astotais, taču lielisks sniegums pusmaratonā ļāva pakāpties uz augsto sesto vietu – grūtais darbs treniņu procesā ir atmaksājies. Pusmaratons noskriets 1:13:47h, kas ir ļoti labs rezultāts – Nordea Rīgas maratonā ar šādu laiku Rinalds būtu ceturtais!

Jāpiemin, ka Latvijai triatlonā šis ir augstākais sasniegums kopš 2004. gada, kad Rinalda un Ironman.lv komandas treneris Romāns Melderis Ironman Switzerland ieņēma 10. vietu.

Kopumā Rinalds trasē pavadīja 3:34:48h, no pirmās vietas ieguvēja beļģa Bart Aernouts atpaliekot par nedaudz vairāk kā 12 minūtēm. Pilns rezultātu saraksts atrodams šajā lapā.

Nākamais starts Rinaldam gaidāms 16. jūnijā Ironman 70.3 Berlīnē. Rinalda gaitām varat sekot līdzi gan Ironman.lv lapā, gan Rinalda Twitter kontā, kā arī viņa blogā.

One thought on “Rinalds Sluckis Ironman 70.3 St. Pölten ieņem augsto 6. vietu

  1. Afigetj, Pusmaratons noskriets 1:13:47h un tas pec 2.18 ritenbrauksanas O_O Kads tad butu rezultats bez tadas "iesildisanas" ?!

Comments are closed.