Riteņbraukšanas brīvdienas (75 dienas līdz 10.jūlijam)

Svētku brīvdienas un aizvadīto nedēļu Ironman.lv triatlona komanda izmantoja gariem riteņbraukšanas treniņiem. Daži no mums bija paņēmuši nedēļu brīvu un kopā ar brīvdienu treniņiem pa nedēļu bija nobraukuši gandrīz 1000km.

Ceturtdien visa komanda brauca uz Siguldu, kur 10 reizes braucām serpentīna apli – augšā uz gaisa tramvaja galapunktu – uz Krimuldu – lejā uz Gaujas tiltu un atkal serpentīnā. Laiks kā visās aizvadītajās dienās bija brīnišķīgs, varēja braukt īsajā formā un braukšana kalnā bija patīkama pārmaiņa pēc daudzjiem simtiem kilometru gludo braucienu.

Lūk, Endomondo karte no ceturtdienas brauciena un īss video:

Piektdien trenējāmies individuāli, bet sestdien kombinējām garu tempa skrējinu (20+km) ar 30km individuālā brauciena testu uz Tallinas šosejas. Šī treniņa nolūks bija nogrudināt muskuļu grupas, ko lietojam skrienot, bet riteņbraukšanā iedarbināt jau citas muskuļu grupas.

Jāatzīst, ka pilnīgi visiem pēc brauciena bija interesantas, nedaudz smeldzošas sajūtas kājās. Lai arī mēģinājām braukt, lai darbs sanāk pa vējam, pa ceļam no Saulkrestiem līdz Baltezeram brīžiem nācās pacīnīties ar pretvēju, savukārt klajumā pie Ādažiem pūta labvēlīgs sānvējš.

Ātrākais laiks 30km ITT Rinaldam – 38 minūtes ar vidējo ātrumu 48km/h.

Nākamnedēļ komandas treniņu plāni atšķirās – dažiem vairāk jāskrien, citi turpina braukt, bet nedēļas nogalē atkal kopā aizvadīsim garos treniņus, kombinēsim skriešanu ar braukšanu urml.