Romāns stāstīs par veselīgu sportošanu un uzturu

Piektdien, 27.augustā 16:30, Ironman.lv treneris Romāns Melderis Vērmanes dārzā stāstīs par veselīgu sportošanu un tās robežām un skriešanu kā vienu no aktīva un veselīga dzīvesveida pamatiem.

Romānu uz sarunu aicinājusi kustība Ieelpa 2010, kuras mērķis radīt izpratni par nozīmīgākajiem ekoloģijas jautājumiem, veicināt zaļo uzņēmējdarbību un uzsvērt apkārtējās vides tīrību.

Pasākums tiks filmēts, un no filmētā materiāla – veidota īsfilma JCI zaļā projekta “Ieelpa 2010” veselīga dzīvesveida sadaļai.

Piektdienas pēcpusdienas sarunā ar Romānu uzzināsiet par to kā pareizi sagatavoties treniņu sākšanai, pakāpeniski palielināt slodzi skrienot, par sabalansētu uzturu labāku rezultātu sasniegšanai un pašsajūtas uzlabošanai.

Ikviens aicināts pievienoties sarunai Vērmanes dārzā pie strūklakas. Ikvienam būs iespēja uzdot jautājumus un uzzināt par veselīgu sportošanu un tās robežām.

Trešdien Ironman.lv jau viesojās Nordea bankā, kur tikās ar bankas S3 (stratēģiskās sacensības uzņēmumiem) un MTB komandas pārstāvjiem, sniedzot skaidrojumu par treniņu metodiku un sabalansēta uztura nozīmi treniņu procesā.