Svētdien startējam Ironman Regensburg un Valgas triatlonā

Svētdien, 17.jūnijā, startējam divās sacensībās – Jānis un Gints Vācijā startēs Ironman Regensburg pilnajā ironman distancē (3,8 – 180 – 42,2 km). Gintam šīs būs pirmās sacensības ironman distancē.

Savukārt Igaunijā Valgas triatlonā half ironman distancē startēs Gatis, Jevgēnijs, Gvido, Artis, Ingus un iespējams arī Romāns. Gvido un Jevgēnijam šīs būs pirmās sacensības pusītē.

Ironman Regensburg

Gintam starts Rēgensburgā būs pirmās sacensības pilnajā ironman distancē. Pērn Gints startēja piecās vidējās distances sacensībās – divos TriStar111 posmos Igaunijā un Vācijā un trīs half ironman sacensībās Igaunijā, Itālijā un Austrijā.

Šogad GInta galvenais starts būs 4.augustā, kad Gints startēs izaicinošanā Norseman triatlonā Norvēģijā. Norseman tiek uzskatīts par vienu no sarežģītakajiem triatloniem ironman distancē un tuvojoties sacensībām tam veltīsim atsevišķu aprakstu.

Valgas triatlons

Valgas triatlons ir viens no tuvākajiem startiem ironman pusītē un Valgā startēs vairāki Latvijas sportisti, tais skaitā pieci Ironman.lv komandas pārstāvji. Treneris Romāns par savu dalību izlems līdz sacensību dienai.

Pirmais starts pusītē Valgā būs Jevgēnijam un Gvido, kuri pievienojās Ironman.lv pērnā gada rudenī. Savukārt Gatis, Ingus un Artis Valgā startēja arī pērn.


Saites: