Treniņnometne un Ironman 70.3 starts Maljorkā

Lai sagatavotos 12.maijā notiekošajām Ironman 70.3 Mallorca sacensībām uz Spānijas salu devušies trīs Ironman.lv sportisti – Rinalds Sluckis, Jānis Paukšēns un Gitns Ērmani. Kopā ar viņiem uz Maljorku devušies arī Atis Brikovskis un Didzis Gasiņš.

Sportisi Maljorkā ieradās jau 28.aprīlī un divas nedēļas aizvadīs sagatavojoties startam. Rinalds un Atis šajās sacensībās cīnīsies par ceļazīmēm uz Pasaules Čempionātu half Ironman distancē.

Ironman.lv treneris Romāns Melderis norāda, ka Rinalds šoziem ir ievērojami uzlabojis peldēšanu un skriešanu. Labākais laiks 1500m peldēšanas testā līdz šim bijis 0:21:02, bet 10km skrējienā gatavs skriet ātrāk par 35 minūtēm.

Arī Atis šoziem aizvadījis daudz treniņu manēžā un ievērojami uzlabojis skriešanas ātrumu. Kombinācijā ar spēcīgo peldēšanu tas ļauj cerēt uz labu sasniegumu un kvalifikāciju Ironman 70.3 Pasaules Čempionātam Lasvegasā, ASV.

Jānim un Gintam tās būs pirmas sacensības gatavojoties Ironman startiem vasarā. Jānis Gatavojas Ironman Regensburg startam, bet Gintam šosezon galvenie starti Ironman Regensburg un Norsemann triatlons Norvēģijā.

Savukārt Didzim šis būs pirmais Ironman 70.3 starts. Kopš treniņu uzsākšanas viņš zaudējis 10kg liekā svara un esot gatavs pirmajām sacensībām vidējā distancē.

Pērn Ironman 70.3 Mallorca un treniņnometni Spānijas salā aizvadīja Ingus Siliņš un Raivis Grūbe. Par viņu startu var lasīt šeit.


Saites: