Uzdod jautājumu Atim un Rinaldam

Pēc mūsu dzelzs vīru atgiriešnās no Ironman Pasaules čempionāta Havaju salās, esam iecerējuši iztaujāt abus vīrus par ellīgi karsto dienu paradīzes salā, izaicinošo startu un nākotnes plāniem.

Ja vēlaties uzdot kādam no vīriem jautājumu, pievienojiet komentāros Rinaldam, Atim vai abiem adresētu jautājumu. Negarantējam, ka varēsim uzdot visus jautājumus, taču centīsimies iegūt atbildes uz interesantākajiem un āķīgakajiem jautājumiem.

Jau ziņojām, ka Rinalds Ironman PČ pieveica distanci 9 stundās 16 minūtēs un 22 sekundēs un izcīnīja 97.vietu sacensību kopvērtējumā. Bet Atis finišu sasniedza 9 stundās 52 minūtēs un 38 sekundēs un kopvērtējumā ierindojās 372.vietā.

Par sacensību uzvarētāju kļuva divkārtējais pasaules čempions Craig Alexander (AUS), kurš distanci pieveica jaunā rekorda laikā – 8:03:56. Iepriekšējais Ironman PČ trases rekords – 8:04:08 – piederēja Beļģu sportistam, pasaules rekordistam, Luc Van Lierde un tika uzstādīts 1996.gadā.

Otrās vietas ieguvēju Pete Jacobs (AUS) uzvarētājs apsteidza par piecām minūtēm, bet trešajā vietā ierindojās 2010.gada PČ 2.vietas ieguvējs Andreas Raelert (GER).