Valmieras baseina triatlons

Svētdien, 17.maijā Valmieras Pārgaujas ģimnāzijas sporta laukumā notika sacensības “Valmieras baseina triatlons”, kas vienlaikus bija Latvijas kausa izcīņas 4.posms. Sacensībās piedalījās dažāda vecuma sporta interesenti un aktīva dzīvesveida piekritēji gan no Latvijas, gan Igaunijas.

 

Par spīti drēgnajam un lietainajam laikam, šogad Valmierā startēja 120 dalībnieku dažādās vecuma grupās, ieskaitot arī tautas klasi.

Distanču garumi, atkarībā no vecuma grupas, svārstījās no 100 līdz 750 metriem peldēšanā, no 5 līdz 23,5 km riteņbraukšanā un no 1km līdz 5 km skriešanā.

JPG-0105

Baseina triatlonā, atšķirībā no klasiskā triatlona, pirmais – peldēšanas – posms tika veikts atsevišķi, visās vecuma grupās. Kad visi sportisti bija nopeldējuši savas distances, bija jādodas uz riteņbraukšanas startu, kas katram no dalībniekiem tika aprēķināts pēc tā, kā ir nostartēts peldēšanā. Pēc velo posma, dalībnieki, kā jau ierasts caur tranzīta zonu, tālāk devās skriešanas posmā.

IMG_4413

Kā pēdējie uz startu devās garākās distances pārstāvji – elites grupas dalībnieki, ar spraigu cīņu noslēdzot svētdienas sacensības. Vīru konkurencē elites grupā favorīts un uzvarētājs bija Andrejs Dmitrijevs. Otro vietu izcīnīja Artūrs Sprukts, bet trešo – Viktors Žigarkovs.

Pārējo vecuma grupu uzvarētāji – Ļubomila Abramova (F9), Roberts Orbidāns (M9), Linda Eihmane (F11),  Valērijs Čurgelis (M11), Maria Bondarchuk (F13), Raimonds Levickis (M13), Daniela Leitāne (F15), Edgars Aseris-Indriķis (M15), Kristiāna Kalniņa (F17), Savelijs Suharževskis (M17), Dārta-Eleonora Dakse (F19), Baiba Niparte (FO), Andres Kubar (MO), Annija Melece (F), Māris Skuja (M), Diāna Rožkalne (F40), Andrejs Matjuhins (M40), Anatolijs Levša (M50), Laimonis Daugavietis (M60).

valmieraszinas_VTriatlons-207

Arī pašiem mazākajiem dalībniekiem VB1/SB1, VB2/SB2, VB3/SB3 grupās, bija iespēja izbaudīt sacensību gaisotni, veicot simbolisku duatlona distanci (riteņbraukšana un skriešana).

Pilnus sacensību dalībnieku rezultātus ir iespējams aplūkot www.triatlons.lv  un www.sportlat.lv lapās.

Sacensības organizēja sporta klubs “Ironman.lv” sadarbībā ar Latvijas Triatlona federāciju un Valmieras bērnu sporta skolu.


Informāciju vēl var lasīt “Valmieras Ziņas” un “Valmiera24.lv”.

One thought on “Valmieras baseina triatlons

  1. Pingback: Latvijas Triatlona Federācijas sacensību kalendārs 2016.gadam | Ironman.lv

Comments are closed.