Velo treniņi trekā pirms Abu Dabi triatlona

Turpinot sagatavošanos sezonas pirmajam startam Abu Dabi triatlonā 12.martā, Romāns un Māris devušies uz velo treku Lietuvā, kur veic velo treniņus ar individuālā brauciena riteņiem.

Treniņus trekā Romāns un Māris aizvada pilnā ekipējumā un strādā tuvu maksimālajai slodzei, lai pēc iespējas izjustu slodzi ar kādu būs jāstrādā sacensībās un sajustu kā ķermenis jūtās nepārtraukti ātri braucot.

Ņemot vērā pamatīgo ziemu Latvijā un to, ka sacensības jau pēc 2 nedēļām, ar ziemas velo vai uz trenažiera pārbaudīt ķermeņa gatavību (gurni, mugura, kājas) sacensībām nav iespējams.

Romāns uzsver, ka Latvijas ziemas apstākļos sagatavoties sacensībām martā ir praktiski neiespējami, jo treniņi baseinā, uz velo trenažiera un skrejceļa nesniedz pilnvērtīgu priekšstatu par ķermeņa sagatavotību un neļauj pārbaudīt maksimālās jaudas līmeņus.

Sestdien un svētdien plānoti 6 stundu treniņi visās disciplīnās un velo braukšanu trekā. Trešdienas treniņā vidējais ātrums bijis 38km/h un kopā ar peldēšanu un skriešanu treniņš ilga 5 stundas.

Starts Abu Dabi triatlonam tiks dots 12.martā. Romāns un Māris startēs garākajā sacensību distancē 3-200-20km.


Citi raksti par Abu Dabi triatlonu:
– Abu Dabi triatlonā jau 61 PRO sportists
– Ziemas treniņi gatavojoties Abu Dabi triatlonam